Rekrutacja do Szkoły Liderów Edukacji w ramach projektu "Doskonałość Dydaktyczna Uczelni"

Data: 03.02.2023

Centrum Doskonałości Dydaktycznej realizując projekt "Doskonałość Dydaktyczna Uczelni", rozpoczyna rekrutację kandydatów na trenerów wewnętrznych do Szkoły Liderów Edukacji.

Szkoła Liderów Edukacji to nowoczesny program szkoleniowy dla 30 osób – nauczycieli PWr, prowadzony przez zewnętrznych ekspertów, którego celem jest przygotowanie naszych wewnętrznych trenerów do pracy szkoleniowej i warsztatowej z nauczycielkami/lami Politechniki Wrocławskiej w przyszłości.

3 dniowy, intensywny warsztat train-the-trainer (24 godziny) zakończy się krótką etiudą. Warsztat będzie realizowany we Wrocławiu. Dodatkowo, w ramach projektu, każdy z trenerów wewnętrznych przygotuje i przeprowadzi dla 15 uczestników (pracowników PWr) 8-godzinne szkolenie w wybranym przez siebie temacie.

Do zespołu poszukujemy nauczycieli akademickich z wykształceniem z obszaru nauk technicznych, ścisłych lub społecznych zainteresowanych pogłębianiem wiedzy w zakresie nowoczesnych metod i narzędzi w dydaktyce szkoły wyższej.

Kandydaci na trenerów powinni wykazać się otwartością na innowacje w dydaktyce, posiadać zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy. Ponadto premiowane będą: potwierdzone szkolenia w obszarze nowoczesnych metod dydaktycznych (coaching, tutoring, szkolenia trenerskie, innowacje w dydaktyce), wykorzystywanie aktywizujących narzędzi w edukacji; zaangażowanie w CDD.

Zainteresowane/-ych prosimy o wypełnienie formularza pod linkiem

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy cdd[at]pwr.edu.pl, w tytule koniecznie wpisz [SzkołaLiderów].

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lutego br.