TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Centrum Doskonałości Dydaktycznej

CDD na walizkach

Data: 10.06.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

cdd_na_walizkach.jpg

CDD spędziło pierwszy czerwcowy weekend na walizkach uczestnicząc aktywnie w konferencjach, warsztatach i spotkaniach networkingowych.

Co konkretnie się działo? Zapraszamy kolejno do:

► Gdańska

Dr inż. arch. Elżbieta Komarzyńska oraz dr inż. Joanna Budzisz gościły na Ideatorium - Konferencji Dydaktyki Akademickiej organizowanej przez Politechnikę Gdańską. Jak wydarzenie opisują organizatorzy? "Ideatorium to przestrzeń dzielenia się ideami i doświadczeniem w zakresie edukacji akademickiej bez względu na dziedzinę wiedzy. To forum wymiany myśli, dyskusja, wzajemna inspiracja".

Potwierdzamy, że to niezwykłe wydarzenie: 37 uczelni, 150 wykładowców, każdy uczestnik miał szansę podzielić się swoimi doświadczeniami podczas sesji ideatoryjnych, debat, sesji plakatowych i wieczoru integracyjnego.
Elżbieta reprezentowała nas z wystąpieniem "Hybrydowy model prowadzenia zajęć z projektowania architektonicznego. Metody, narzędzia i percepcja studentów".

cdd_gdansk1.jpeg

cdd_gdansk2.jpeg

cdd_gdansk3.jpeg

► Karpacza

Dr Anna Borkowska oraz prof. Katarzyna Jach w ramach wyjazdu Wydziału Zarządzania brały udział w aktywnościach integracyjnych, grach terenowych, ale też - jakże by inaczej - w ciekawych dyskusjach o przyszłości dydaktyki na PWr.

cdd_karpacz1.jpeg

cdd_karpacz2_2.jpeg

cdd_karpacz3.jpeg

► Lublany

Dr inż. Elżbieta Zienkiewicz brała udział w konferencji "STEM - CPD", na której przedstawiono efekty 3-letniego projektu finansowanego przez UE w ramach akcji KA2 – Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk, KA203 – Partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego programu Unii Europejskiej Erasmus+. Nasza reprezentantka brała udział w spotkaniach poświęconych integracji wiedzy technologicznej, pedagogicznej i merytorycznej w nauczaniu i rozwijaniu podejść opartych na technologii, poprawiającej doświadczenia studentów w nauce.

ljubljana01.jpeg

ljubljana02.jpeg

► Sarajewa

Dr inż. Piotr Derugo wylądował, dosłownie - bo samolotem na Bałkanach, a konkretnie w Sarajewie gdzie na konferencji ICETRAN miał okazję wziąć udział w sesji o aktualnych trendach w edukacji w dziedzinie inżynierii elektrycznej, ale i sam wygłosił referat w sesji technicznej.

sarajewo1.jpg

sarajewo2.jpeg

sarajewo3.jpg

Politechnika Wrocławska © 2024